| MaryCv a întrebat:

Întrebare pentru băieții care merg la sala:În cât timp poți pune masa musculara (brațe, piept )? Mă refer în perioada de câte luni /ani as putea vedea primele rezultate dacă m-as apuca azi de sala?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Masa musculara inseamna doar grupele cocalarilor: brate si piept? Spatele, umerii si picioarele unde sunt?

| Frank51 a răspuns:

Depinde de persoana si de multi alti factori. La mine s-a vazut dupa 1-2 luni, evident nu ceva foarte major, doar sesizabil.

| Plato a răspuns:

Pai primele (mici) rezultate o sa le vezi cam dupa o luna.
Rezultate serioase in ani, desigur, 2-3-4.

| RobertMoon a răspuns:

În câteva luni se vad rezultate vizibile gen 4-5 luni, în primele luni vei vedea ceva rezultate, dar nu cine știe ce, mai mult o pompare.