| razvan_4238 a întrebat:

Cate flotari trebuie sa fac in seri? si cat timp ar trebui sa ma tin sa apara rezultate

3 răspunsuri:
| AlphaGod a răspuns:

Nu frate trebuie sa faci cate 2000 pe serie big grin glumesc, depinde pentru ce vrei daca e pentu marirea muschilor faci maxim si vreau sa zic MAXIM 15 si asta de 3 ori pe saptamana cu pauza intre zile deci o zi da si una nu, dar daca vrei sa ai niste muschiuleti mici si definiti fa 2000 in fie care zi daca poti

| cocolinosef a răspuns:

Fai 15-20 a cate 10 serii daca poti si in 2 saptamani o sa apara rezultate

| kreatzak a răspuns:

Incepi de la 20 azi seara...maine 30...si tot asa.