| BracKMyhay95 a întrebat:

Salut puteti sa imi spuneti cate Kg are bara de impins la piept. FUNDA

Răspuns Câştigător
| rapelay a răspuns:

Intre 10-20 cea pentru piept
cea pentru biceps cand lucrezi la banca scott are in jur de 5 kg
sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Ma din cate cred ar cam fi intre 20 -25 unde merg eu bara are 25kg dar eu mai pun greutati nu

| Dkgray a răspuns:

Depinde de bara. Cea olimpica are undeva pe la 20 kg.

| dragalasuul a răspuns:

Conteaza si varsta care o ai eu la varsta mea lucrez ba cu cea de 8 kg care este suficient de buna ba cu cea de 10 kg care te ajuta mai mult.Dar sa stii cea olimpica are 20 de kg.

| R3fleX98 a răspuns:

Depinde de bare si ce greutati sunt pe Bara happy. Mi se pare ca una fara greutati are de la 10 KG in sus.