| airaMgatsby a întrebat:

Cate kg slabesti dupa o luna de aerobic?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce dieta aia ca daca bagi in tine calorii cu lopata e irelevant aerobicul s ar putea sa te ingrasi chiar

| neutrino a răspuns:

Nu este obligatoriu sa slabesti. Unele persoane chiar mai pun pe ele cateva kilograme, daca nu sunt atente la ce si cat mananca.

| alin100 a răspuns:

Depinde cat aeorbic faci deoarece numarul de calorii variaza de la un timp la altul, iar stimulul pentru slabit este mancarea, trebuie sa fii in deficit caloric, asa ca nu exista un numar de kg pe care le arzi.Succes!