| Bogdan1241 a întrebat:

Cate zile pe saptamana e recomandat sa mergi la sala adica stiu ca muschii au nevoie de recuperare...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1 zi pe saptamana trebuie sa stai in stand by (odihna) ca sa se recupereze, altfel o sa te doara si nu e bine.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Bună, depinde foarte mult de ce antrenament faci, este o întrebare dificilă, majoritatea sunt de 5 zile pe saptamână si doua repaus.

| Flavyuseduard a răspuns:

Uite, fac sala de la 14 ani, acum am 22, deci cred ca sunt destul de competent sa te ajut. Dacă vrei corp de "strand" adică sa fi obs bine cam de 4 ori pe săptămână cu un bun program de antrenament cu executări corecte și mese la ore fixe cât se poate (bogate in protein si carbo) iar pentru concurs difera mult metodele, n are rost sa ți le înșir aici (tip, banda 10 min de 2 ori pe săptămână) happy