| SacadatPeBeat a întrebat:

Cateva pareri despre dianabol? Pro sau contra?
Si ce ar trebui sa iau post ciclu?
18 ani, 1.82m, 61kg
Sa folosesc si un hepato protect pentru ficat, ceva?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti strica de tanar organismul cu asemenea porcarii.

| peperonies a răspuns:

Esti mult prea tanar pentru steroizi.

| DovleacTurbat a răspuns:

Sunt slabi calitativi la un momendat se gaseau si prin farmacii dar sub o alta denumire ceva cu N cred nu-mi vine acum denumirea. La 1.80 si 60kg esti slab, decat sa te intereseze anabolizantele si de proasta calitate mai bine te-ar interesa ce inseamna o alimentatie bogata in calorii, un surplus caloric ca sa cresti in masa musculara. Incearca sa mananci, vezi ce inseamna si ce implica o alimentatie bogata in macronutrienti, antreneaza-te cativa ani, du-ti organismul la limitele dezvoltarii naturale, iar dupa DOAR daca vrei sa iti faci un viitor din sportul asta, daca vrei sa concurezi, daca pui mana pe sponsorizari si alte beneficii ce te-ar ajuta atat material cat si financiar atunci poti face pasul spre anabolizante, a da toate astea la indrumarile unor doctori sportivi si a altor profesionisti care ti-ar putea aproxima cam cat de departe ai putea ajunge cu tot cu steroizi ( ca pana la urma steroizii nu te transforma din om in animal sunt doar niste tratamente care "sparg" barierele naturalului dandu-i organisnului voie sa se dezvolte in continuare, dar pana la urma tot geneticul va pune punctul pe i. In culturism nu conteaza cat de mare esti, conteaza simetria, conteaza cat de reliefati sunt muschii, cat de striati etc.)

| SacadatPeBeat explică (pentru DovleacTurbat):

Multumesc frumos. De creatina ce parere ai?

| DovleacTurbat a răspuns (pentru SacadatPeBeat):

Cum adica? Un supliment natural, creatina se gaseste si in organismul nostru doar ca ea sa aiba efectul maximal pe care il putem obtine din suplimentarea cu creatina ar trebui sa mancam vreo 2-3kg de peste pe zi sau minim 800g carne rosie. Poti suplimenta cu creatina pe timp de ani de zile atat timp cat esti sanatos (n-ai probleme cu rinichii sau diabet) Alege creatina monohidrata simpla (pudra) este si ieftină si are acelasi efect ca si creatina Arnold de exemplu ( creatina monohidrata simpla e vreo 30 de lei parca si aia arnold vreo 160 lei, cumperi NUMELE laughing rezultatele sunt aceleasi ) Eu am folosit doar 3 luni de zile acum 2 ani rezultatele au fost frumoase. Evita perioada de incarcare este o prostie, iei 5g pe zi, nu conteaza ca o iei dupa antrenament inainte sau in timpul antrenamentului, deoarece daca creatina o iei azi isi va face efectul maine conteaza doar sa o iei la aceleasi ore, daca azi o iei la 14 maine tot in jurul orei 14 sa o iei.