| Raduciuca96 a întrebat:

Salutare la toata lumea, as avea si eu nevoie de niste informatii, acum termin un ciclu de dianabol un ciclu facut de doar 3 saptamani, asta insemnand undeva in jur de 40-45 de pastile de dianabol, si acum vine terapia post ciclu adica restabilirea echilibrului hormonal. Cum as putea restabili acest echilibru, si daca va rog fara comentarii de genu ca de ce ai bagat steroizi etc, doar niste comentarii utile as dori, mersi anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Nu l restabilești Tu, de aceea este autorizat endocrinologul, singurul profesionist care prescrie medicamente. Steroizii sunt substanțe medicamentoase!

| Raduciuca96 explică (pentru Donsavas):

Am inteles, dar din cate am citit am inteles ca pot lua clomid (nolvex), plus ca acest ciclu e un ciclu destul de scurt

| Donsavas a răspuns (pentru Raduciuca96):

Nu,nu poti lua din auzite sau pentru ca asa scriu unii pe net. Nici macar endocrinologul nu si permite să încerce asa orice steroid pe trupul pacientului. Se fac niste analize înainte.

| Raduciuca96 explică (pentru Donsavas):

Cred ca nu m-ai inteles bine laughing, eu termin acesti steroizi si ca sa nu scad gen cum sa ti explic sa nu pierd tot ce am facut in acest ciclu adica greutate si masa imi trebuie acest clomid