| Cl3ar a întrebat:

Ce alegeti dintre calisthenics si antrenamentul cu greutati? Care este mai eficient? Imi puteti da un program de antrenament pentru calisthenics?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Body beast si Insanity MAX 30
mukta bafta

| Cosmin86 a răspuns:

Ambele sunt bune si eficiente. Depinde cum le faci. In general la sala e mai bine, ca poti sa le faci pe ambele ( si calisthenics si cu greutati, eu asa fac ).

| Cl3ar explică (pentru Cosmin86):

Si eu fac la fel, stiu ca ambele au avantajele si dezavantajele lor... vreau doar sa mai schimb antremanentul altfel voi stagna, muschii fiind obisnuiti cu exercitiile de acum