| Tsukuyomi6 a întrebat:

Ce alimentatie este buna pentru obtinerea patratelelor? am citit undeva ca alimentatia reprezinta 90%, de obicei mananc carne de vita, pui,peste,mazare,spanac,orez, paine 2-3 feli pe zi.Am 1.75 si 72 kg.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Normal,pentru patratele, se face doar cardio ca si exercitiu si alimentatia care cum ai spus si tu conteaza 90%. Daca mananci cum spuit tu 3fripturi pe zi +legume, salate dar neaparat sa iti calculezi deficitul caloric vei putea ajunge la patratele.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Uite un site care o să te ajute și îți explică mult mai bine decât aș face-o eu aici: http://www.profitness.ro/alimente-care-iti-lucreaza-muschii/85#.VOhHXPmsVps
Spor la obținerea pătrățelelor!:*