| Tsukuyomi6 a întrebat:

Cum pot sa dau jos burta? am 1 76 si 68 de kilograme, am burta foarte mare, prajeli nu mananc,mananc carne de vita, de pui,oua fierte, cartofi fierti sau copti, paine 2 feli maxim pe zi, abdomene fac 30 de 3 ori pe saptamana.

6 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns (pentru CM7YRE):

Acolo zice ca nu ai voie sa mananci intre 8 seara si 8 dimineata. Lol, deci sta nemancat toata ziua?

| FitnessTrainer a răspuns (pentru CM7YRE):

Fa mai mult sport, si nu abdomene. Cam 30 de minute de HIIT in fiecare zi (asta daca nu practici niciun alt sport, daca faci si alt sport, faci mai rar). Redu carbohidratii si grasimile, creste cantitatea de proteine.

| OOOLEOOO a răspuns:

Exercitii cardio

https://www.youtube.com/watch?v=is3RfE9sils

http://youtu.be/vwXzXpmwFG4

Nu manca alimente ce ingrasa dupa ora 14:00.

Redu cantitatea de carbohidrati, si mareste cantitatea de proteine.

Diferite tipuri de ceaiuri spre exemplu cel verde sau negru si/sau cafea verde.

Abdomenele nu slabesc.

| CosminC86 a răspuns:

Daca esti baiat/barbat nu trebuie sa dai jos niciun gram. (si asa esti cam slab la inaltimea ta).
Apuca-te de sala sau practica un sport.

| FitnessTrainer a răspuns (pentru CosminC86):

Cine stie, poate e skinny fat.