| adrili10 a întrebat:

Buna TPU acum multi ani am fost operat la ambele picioare de femur desi cel stangul avea problema. Acum ma doare piciorul drept si imi pocneste din sold s-ar putea sa am ceva. ofer funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Doar un specialist va putea spune asta dupa ce te consulta.
Cauta ortopezi buni din orasul tau sau chiar din tara.

Răspuns utilizator avertizat
| Căvescu_Răducu_2000 a răspuns:

Salut,îmi pare rău pentru tine. În primul rând nu e normal să te opereze doctorul la ambele picioare când ai probleme doar la unul. Se poate să se fi intâmplat ceva la nivelul ligamentelor, si daca e asa e foarte grav, la mine in sat am vazut multe cazuri. Eu am avut aceeasi problema ca tine(dar stiu sigur ca era de la ligamente) într-o zi mâna mi s-a rasucit si s-a strâmbat într-un fel, doctorii mi-au pus-o gresit în ghips si acum scriu greu cu dreapta. În concluzie prezintăte imediat la un doctor care să știi sigur că își dă interesul și să aflați cauza problemei. Sper că ți-am fost de folos

| Ilie_Cristi_1987 a răspuns:

Du-te la doctor

| Mihaella6574 a răspuns:

De ce nu faci o vizita la un control sa te asiguri ca nu ai nimic. ca doctori nimeni nu iti poate spune ce ai!