| Anonim6282 a întrebat:

Ce as putea pune într-o sală de fitness pe podea? Ma gandesc ca parchetul nu e potrivit pentru toate aparatele acelea grele

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Este acel material cauciucat care atenueaza impactul, de ex. cand faci pe banca cu gantere fluturari si le dai drumul de la 1 metru sa zicem, acel material atenueaza ca aproape nici nu se aud, bine se aude dar nu face impactul gaura in podea.
Cred ca acest tip de material cauciucat se gaseste in ceva locuri de specialitate, eu unul nu stiu exact, dar poti arunca o privire prin magazine ca decathlon

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un prosop personal care îl primești acolo contra cost, și îl restitui la plecare, sau unul personal pe care îl iei de acasă.

| siriusblack98 a răspuns:

Uite aici https://www.emag.ro/......DCXD0JBBM/ Astea se folosesc in salile de fitness. Nu poti pune parchet pentru ca se duce naiba la prima haltera aruncata pe podea de un ''bombardier''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In camerele fara greutati merge parchet, adica acolo
la biciclete, benzi. In cele cu greutati e un fel de cauciuc, cam ca ala din parcuri, intreaba si tu pe cienva la o sala din ce e ca doar nu o fi secret de stat.

| Speranta12 a răspuns:

Pai tu n-ai fost vreodata intr-o sala de fitness sa vezi ce tip de pardoseala au? e ciudat sa faci o afacere cu o sala de fitness, dar tu sa nu stii cum sta treaba cu pardoseala