| Allyna829393993920 a întrebat:

Ce as putea sa fac? Fac exercitii pentru fese de 2 ani si nici o schimbare. Am fost la doctor si acel os de pe mijlocul feselor este pozitionat spre picioare in jos. Nu sta in sus. Eu am partea aceea a feselor laterale patratoase si in părțile feselor se vad ca niste mini gropițe.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent ce vei face si cat timp vei acorda si folosi ''exercitiile'' respective de ''modelare'' a feselor, trebuie sa stii si sa intelegi ca o REMODELARE a conformatiei scheletului (osos) este cu totul IMPOSIBIL sa se produca. Sanatate! big grin