| Culturism69 a întrebat:

Ce as putea sa iau dupa antrenament ( supliment cu absortie rapida ) de la ProNutrition ( ceva cu buget mai redus )
Si un Oxid Nitric bunicel de la ProNutrition thinking

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu baga aiureli in tine daca era asa lua fiecare de alea si crestea in muschi, omul e primata nu o finta bazata pe chimicale manca proteine din hrana

| Culturism69 explică (pentru RAY):

Foloseste si dupa da-te cu parerea, eu am folosit suplimente ( creatina, concetrate ) si uite ca sunt sanatos.

| MassEffect a răspuns:

Pro whey de la pro nutrition este ieftin si bun, cat despre oxidi nitric nu stiu.http://www.pro-nutrition.ro/products/Pro-Whey-%7B47%7D-900gr.html