| Vectra1 a întrebat:

Ce credeti ca o sa se intample in meciul de miercuri? Barcelona - psg... Ma cam bate gandu sa iau la pariuri ca trece mai departe Barcelona... Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu se califica Barca, este vorba de 4-0 in tur,, barca e slaba rau de tot, maxim sa bata, dar de calificare nu poate fi vorba

| Xenoverse a răspuns (pentru Drimmero):

De aia sunt slabi ca sunt pe primul loc in La Liga.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Cu alde Granada, Celta Vigo cred si eu ca esti pe primul loc,, ce va minte Barca ca e in forma cu victorii impotriva unor lesinati si amarati, superb,, ce pot sa spun?
Cel mai puternic campionat este La Liga, aplauze pentru mirobolanta Varzelona! Sunteti out inca din optimi, fie ca va place sau nu...

| Xenoverse a răspuns:

Eu am incredere ca cei de la Barca vor rasturna scorul din tur si se vor califica, asta spun ca sunt un fan al barcei.