| SadBoyForever a întrebat:

Ce credeti ca se intampla duminica la finala campionatului Pandurii vs sTeaua? Eu unul zic ca daca invinge sTeaua, campioana s-a decis, deoarece sTeaua ar avea 6 puncte avans fata de pandurii, si ar avea 10 sau 8 fata de astra in cazul in care astra pierde sau face egal la otelul.

Credeti ca daca sTeaua bate la pandurii s-a decis campioana adica sTeaua?

1 răspuns:
| VIKZ a răspuns:

Si eu as zice ca bate Steaua, dar amandoua echipele nu au facut egal de 7 etape, deci...