| Upz0r3 a întrebat:

Otelul Galati este campioana Romanieiii dupa ce a invinso pe Timisoara cu 2-1 credeti ca merita Otelul sa ia titlul? Eu spon ca da si nu doar pentru cas din galati ci pentru ca a dat dovada pe parcursul campionatuluiwinking

1 răspuns:
| Alex1997fun a răspuns:

Toti cei care au castigat titlurile de campioana merita deoarece s-au luptat pentru acest lucru.
Otelul este o echipa foarte buna, dar sper sa nu ajunga ca si Urziceni-ul/Craiova.
Au dat dovada de devotament si daruire maxima.Au reusit sa intoarca de multe ori scorul in favoare lor.

FeLiCiTaRi OtElUl!