| Generalgrevious a întrebat:

Credeti ca FC Barcelona va deveni campioana anul asta? Acum are 15 puncte avans fata de Real Madrid, eu zic ca Barcelona e campioana 90%.

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Din pacate n-are cum sa recupereze 15 puncte in atat de putine etape. Ciuma catalana e campioana 100%, dar ce nivel a ajuns La Liga daca Barca cu epava aia de echipa a defilat in campionatul asta...
Sper sa ne intalnim in UCL sezonul viitor, Arsenal isi face trupa tare, dam cu barca de pamant!

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Chiar vreau sa dam de ciuma catalana prin ucl sezonul viitor.
Apropo, nu mai esti fan chelski? bwhahahaha...rasule!

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Ce penibil mi se pare sa schimbi echipele in functie de perioada de glorie in care se afla...eu oricum te-am mirosit de mult ca esti barcelonist. Sunt curios cu cine vei tine daca barza va fi sanctionata fiind anchetata in scandalul cu mita data arbitrilor, se intoarce roata si pentru hotii astia.

| Raulgabriel17 a răspuns (pentru Drimmero):

Pe voi v-ar scoate și Valencia și ziceți de Barca?=)

| Drimmero a răspuns (pentru Raulgabriel17):

Stii fotbal cum stiu eu fizica nucleara.

| Drimmero a răspuns:

Stii bancul cu "patrula"? 4 la 0

Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 a răspuns:

100%,este sezonul lor si sper sa puna mana si pe Cupa Spaniei

Răspuns utilizator avertizat