| maritzandrei a întrebat:

Ce credeti ca va face azi si maine echipele romanesti in europa? (cine gandeste ca si mine dau funda)

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

Sunt Vasluiacalove struck sper sa castige Vasluiul.si nu doar toate echipele romanesti sa castige in Europalove struck meritam...in felul asta ne mai spalam si noi rusinea.Succes!

| maritzandrei explică (pentru laury4ever):

Bvo ai gandit APROAPE ca si minewinking

| maritzandrei explică (pentru maritzandrei):

Voi trebuia sa ziceti: ca toate sa castigelaughing))...nici unul nu a spus rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Vaslui-Lazio 1-3
Rapid-Legia 1-2
Schalke-Steaua 1-2

| LMAO a răspuns:

RAPID bate sau egal, la steaua merg la sigur si zic ca nu castiga si valsluiu rateaza calificarea

| adikinhhh a răspuns:

Rapid 1-3 hapoel
steaua 2-1 schalke
vaslui 1-0 lazio

| TeamHellNo a răspuns:

Cred ca Rapid va face egal iar Steaua va face tot egal doar Vaslui va castiga

| Allexutza99 a răspuns:

Vor pierde ca de obicei laughing