| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți in opinia voastra o sa castige Simona Halep US OPEN 2021!?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista doar o probabilitate redusa, mai ales avand in vedere rezultatele mai slabe ale ei la acest open, de fapt cele mai slabe rezultate fata de celelalte trei. Ar fi aproape un miracol sa-l castige, luand in considerare ca vine dupa o intrerupere destul de lunga si nici acum nu este tocmai 100% sanatoasa.

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred. Vine dupa o pauza marisoara si nu este constantă.

| danbnz a răspuns:

E posibil dar putin probabil.
Nu e in cea mai buna forma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, nu cred. E firava, se accidentează des, parca e din plastilina, e cam vulnerabila, nu este perseverenta. Sa speram ca îl va câștiga dar se accidentează des, se vede ca romanii sunt blestemați, mamaligari, la teorie suntem campioni, practica ne omoară.
E bine totuși ca ne-o adus prestigiu tarii, e totuși o valoare dar e foarte ghinionista, ar trebui sa se mai spovedească, împărtășească laughing

| Den1sa a răspuns:

De ce nu ar putea? E un exemplu pentru multe persoane si cred ca ar merita

Răspuns utilizator avertizat