| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți in opinia voastra o sa reușească Naționala de Fotbal a ROMÂNIEI sa se califice la CUPA MONDIALA din anul 2022 din QATAR!?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Meciul cu Islanda a fost doar un meci reusit, in continuare nu cred ca se vor califica la mondial. Oricum sunt plicisitoare rau meciurile astea, sa revina campionatele mai repede...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca o bate mâine Macedonia și ea pe Islanda, sau merge un psf2.
Se va califica Germania direct și cred ca pe 2 se vor califica la baraj Armenia.
Dar daca România o bate pe Macedonia și pe Armenia, atun i România are șanse la locul de baraj.
Tu prevezi vreo surpriza mare la vreun meci de mâine?
Eu parca prevăd un X2 mâine la Germania cu Armenia, dar s-ar putea sa ma înșel, sau poate nu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa-ti pierzi ultimii bani baga x2 pe Armenia dar e o decizie prosteasca, ala e meci de 1 solist si eventual de over 2.5 goluri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, cred ca ii încinge rău nemtii azi pe armeni. Asa avem o șansă. Dar vad ca pe România nu ai mizat laughing
Ai un feeling ca nu va fi în stare sa o bata pe Liechtenstein? laughing ne vom face de rasul curcilor dacă nu ii batem.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bate Romania maine, macar pe amarastenii aia care nici fotbalisti nu sunt sa-i bata, altfel e groasa rau. Are cineva vreun dubiu ca nemtii nu fac scor fluviu cu armenii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai o facit 2-2 cu Ungaria la "ea" acasă (Germania), i de abia o bătut-o pe Liechtenstein cu 2-0 aia sunt praf rău, amatori. Armenia se afla într-un pas bun, moment bun, dar Germania e Germania, este echipa care poate bate orice echipa indiferent de nume.

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Lotul e praf, antrenorul e praf si Romania joaca miuta, nu fotbal.

| gabicoo a răspuns:

Au mari șanse să stea în față!

La barul microbiștilor!

| Vântulalb a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are șanse mici, dar are daca joaca cum o jucat cu Islanda.
Oricum mâine bate dar are o cota foarte mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Macedonia va avea viata grea, e greu sa bați acolo, chiar sa obti și un egal e dificil., daca ii bate și pe aia, are șanse mari sa termine pe locul 2, locul de baraj care ii oferă încă o șansă. Dar am feeling ca o va elimina echipa cu care se va duela la baraj, romanul e blestemat, spurcat, norocul niciodată nu o fost de partea noastră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandru ce spui se produce mâine o surpriza la Germania cu Armenia, gen un X2? Are o cota de 8, 25 la X2 Armenia, sau ii rupe nemții?

| FOG92 a răspuns:

Totul s-a jucat in meciul ala cu Armenia, noi nu avem mentalitate de invingatori, nu stim sa gestionam un avantaj creat, eu am ajuns la concluzia ca pe noi ne urmareste scenariul ala din 94 cu Suedia la fiecare meci cu miza pe care il jucam E CEVA INCREDIBIL

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică:

Stați calmi fraților. Germania o bate la cel puțin 3 goluri diferenta pe Armenia!