| vally98 a întrebat:

Ce credeti, se califica Romania la Rio?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca vom avea prestatie solida si vom reusi sa inscriem in primele 30 de minute vom reusi sa ne calificam.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce intrebare e asta? normal ca nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca jucam ca-n Grecia nu avem nicio sansa.

| RobertKilleur a răspuns:

Dupa ce am vazut in Grecia, nu cred

| unu111cool a răspuns:

Avem sanse reale, dar e greu.Eu as juca un 4-1-4-1: Tatarusanu---Matel---Gardos---Goian---Latovlevic---Chiriches(la mijloc)--Torje/Banel---Maxim---Grozav---Tanase---Marica(varf)

| bdvleu1 a răspuns:

Doar daca vom juca cum am jucat cu Ungaria, saumai bine zis daca joaca Grecia cum a jucat Ungaria. daca jucam ca la Pireu ne-ar bate si San Marino.Eu sper sa joace cu mai multa hotarare si cu cateva schimbari in primul 11 poate avem sanse

| bombolka a răspuns:

Nuuuuuuuuuu