| FitnessFitness a întrebat:

Ce doresc clientii unei sali de fitness si forta? Adica ce i-ar atrage mai mult la sala, in afara de aparate, vestiare, curatenie, angajati amabili. As vrea sa imi raspunda pasionati ai sportului. Ati vrea sa primiti din partea casei shake-uri, batoane proteice, reduceri, abonamente gratis etc?
Dati-mi idei! Va multumesc pentru eventualele raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| oOoRubyoOo a răspuns:

"abonamente gratis" laughing
suplimente ar fi dragut, bine asta nu inseamna ca pui abonemantul cu 50% mai mult ca sa ii dai aluia niste dextroza cu lapte praf.
Dar la un pret rezonabil al salii care respecta conditiile(bine aerisit, aibe greutati, vestiare) un supliment dupa. ar fi dragut.

Muzica, personal nu prea imi place ca o sala sa bage un anumit tip de muzica, de aceea iau sa ascult la casti (fiecare cu preferinta lui in materie de muzica)

O alta idee, pentru incepatori, sa fie ajutati de cineva, nu neaparat fizic, dar cu un sfat

Dar daca ma gandesc mai bine, o dansatoare la bara :X:X in mijlocul salii ar fi perfecta happy

| Dkgray a răspuns (pentru oOoRubyoOo):

Ar fi tare asta cu dansatoarea laughing Numai sa nu-mi pierd concentrarea si sa-mi scap gantera pe picior.

2 răspunsuri:

Eu unu fac Sala de forta la Vlaicu este o sala curata are aparate bunicele
Pai ce sa ma intereseze pe mine ca si client este.
Pretul
Aparatura
Curatenia
Staff-ul
Orarul/Timp de lucru
Angajatii
Locatia
Marimea Salii