| edy01234 a întrebat:

Salut,TPU, dati-mi si mie va rog niste sali de fitness din Bucuresti, a caror abonamente nelimitate sunt full-time si nu depasesc 100 de lei. N-am pretentii de tip :,, aparate nu stiu de care ``... dar mi-ar placea sa dau de un antrenor/echipa buna (cooperatoare cu clientii ei). Multumesc si o zi buna!

3 răspunsuri:
| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand sa incerci antrenamentele de xbody, sedintele dureaza doar 20 de min si sunt foarte eficiente. Eu faceam la o sala din Piata Victoriei, daca vrei o poti gasi aici http://www.tome.ro/