| Lucian_4316 a întrebat:

Ce echipa va castiga anul acesta Liga Campionilor. Eu cred ca FC Barcelona, dar sunt curios de raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| andrei_1403 a răspuns:

Pai.in semifinale barca si real e greu un pronostic.iar la shalke cu man tot la fel. sper sa fie o finala real - shalke si sa castige shalke (desi nici barca nu-mi displace) chelsea la anul

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Barca
dar ar fi cool dacă ar castiga Schalke

| Z4z4 a răspuns:

Real madrid

| jean4 a răspuns:

Schalke 04.Are un joc foarte bun care le va face probleme si lui M.U. si eventual Barcei sau Real.

| Sconcsiş a răspuns:

Viva Barca!

| radish a răspuns:

Real Madrid

| GhiorghitaGabi a răspuns:

Real Madrid:Xwinking

| paulparkour a răspuns:

Steaua (niciodata)