| Anonymus3000 a întrebat:

Ce exerciti imi recomandati pentru a ma obisnuii sa sutez la fotbal si cu piciorul stang(sunt dreptaci)?

2 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Sa faci exercitii numai cu piciorul stang adica: sa targi suturi la poarta cu stangul, sa dai pase cu stangul si sa incerci sa controlezi mingea numai cu piciorul stang.big grin

| eweu a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si mergeam in fiecare zi la teren si stateam cam 3-4 ore timp in care trageam suturi la poarta doar cu stangul. Dupa o saptamana parca dau mai binde decat cu dreptulbig grin