| anonim_4396 a întrebat:

Ce exerciti trebuie sa fac pentru a avea un abdomen bine lucrat? Cind? De ce atunci? Vreau sa stiu totul... puteti sa- mi spuneti la fel si pentru sfoara laterala, dreapta si stinga?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa faci si-acasa, nu-ti trebuie neaparat abonament la sala. Maxim 20 min pe zi. Incepi cu static, continui cu power si termini tot cu static. Faci fara sa te opresti si-ai sa vezi ca lesini de durere si sunt si eficiente. Cauta pe youtube ca sunt o gramada. Spor la treaba!

| superstelutza a răspuns:

Cand ai inceput sa te ingras pentru ca da ca nu faci cand incepi sa te ingras te ingras si mai mult si devi un bolovan dar exerciti sa stii ca nu stiu sa ca nu it po spune nimic de soara laterala imi pare rau intreaba un prieten poate stie el si iti da mai multe sfaturi si raspunsuri la intrebarea asata

| Tuborg_Alex_1990 a răspuns:

Sa faci abdomene cat mai multe, logichappy, de preferat la sala de 3-4 ori pe saptamana, si fara sa exagerezi cu mancarea, depinde si cum arat.Bft