| razvan168 a întrebat:

Ce exercitii pot face acasa pentru masa musculara?

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Tractiuni,flotari

| AlessinoDeeJay a răspuns:

Pai eu am doua luni de cand am inceput sa fac exercitii si rezultatul e forte bun, crede-ma. Poti face flotari, dar pe serii pentru ca daca faci cate poti de prima data si vei incerca sa faci din nou peste zece minute s-ar putea sa ai parte de o surpiza...laughing Daca vrei si "patratele" incearca sa faci abdomene ridicand ambele piciore astfel incat sa fie intr-un unghi de 90 de grade cu restul corpului. Daca ai si niste greutati, e genial. Abdomenele, la fel, pe serii a cate 10-15. In primele zile de exercitii vei avea o febra musculara destul de incomoda care iti va trece daca vei continua cateva zile in acelasi ritm. Cu placere! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlessinoDeeJay):

Tu vrei sa faci patratele cu abdomene?

si muschi cu flotari?

apuca-te de sah

| AlessinoDeeJay a răspuns (pentru Cosmin86):

Dar tu ce dracu vrei sa faca acasa? Voiai sa ii spun sa isi prepare suplimente alimentare din soia si ciuperci.laughing)) Sa se apuce de ridicat patul, tv.ul.ce dracu?! Si daca esti atent la alimentatie, muschi faci si acasa! Ai incredere in ce-ti spun.big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlessinoDeeJay):

Macar sa faca ceva sa-si lucreze tot corpul

| AlessinoDeeJay a răspuns (pentru Cosmin86):

Acasa...nu stiu ce alte lucruri ar mai putea face. Daca vrea rezultate excelente sa mearga la o sala.

| criss007 a răspuns:

Flotari abdomene tractiuni dar uitate aici cred ca vei fi interesat http://www.youtube.com/watch?v=m3ot6VMe658