| Gimmy97 a întrebat:

Ce exercitii fizice (de facut acasa) imi recoamndati sa slabesc la fese. Sunt baiat si nu arat bine de loc in partea aceea si ma simt jenat.

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Salut. Am intalnit baietii care isi doreau, ravneau la un fund mai mare... avand unul aproape inexistent laughing
Stiu cum este. si eu sunt in aceeasi situatie, cred. Nu e jenant. baietii rad pentru ca sunt invidiosi, crede-ma. stiu, pare stupid ca spun asta despre fese da' crede-ma ca asa e. fetele se uita si ele dupa funduri pana sa vada ce mai ai in chilotiwinking Bafta!

| Gimmy97 explică (pentru Donsavas):

Dude il am prea mare, si imi gasesc foarte greu pantalonii de imbracat. Inteleg ce vrei sa spui si stiu ca-i bun mai mare... dar la mine este prea mare, crede-ma

| Donsavas a răspuns (pentru Gimmy97):

Nu cred ca este doar fundul,acum sincer. Eu zic sa te apuci de o dieta. tine cont si de sfatul unui nutriotionist sau invata-te sa mananci mai putin si de calitate, fara grasimi, proteine la greu, in caz in care nu practici un sport. A da, si nu mai sta! misca-te mai mult!

| Daniel9988 a răspuns:

Genuflexiuni,alergat si bicicleta pana te lasa inima ca sa dai jos baconul.