| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii fizice pot face pentru a slslab la picioare si burta si cam cat timp imi va lua pentru a slabii 10kg?laughing Vreau sa mentionez ca in timpul acesta voi folosi si cafea verde.

3 răspunsuri:
| Cosmin4Fit a răspuns:

Nu iti trebuie nici sala nici antrenor personal. Iti trebuie exercitii aerobice si motivatie.

Alergatul este unul foarte bun.

Nu ai sa poti niciodata sa slabesti dintr-o anumita zona. Poti doar sa-ti dezvolti muschii dintr-o anumita zona. De slabit... doar vei slabi, prin exercitii aerobice, dar nu poti selecta zona de unde dai jos.

Sper sa te tii de treaba! Succes!

| biadia a răspuns:

Exista pe youtube o gramada de filmulete care contin exercitii pentru picioare, abdomene etc. Iti dau un exemplu:

https://www.youtube.com/watch?v=s50vvWgC5yM

| mariancioky a răspuns:

Nu ai sa reusesti niciodata asa, toti v-or sa slabeasca doar din burta si picioare. Nu e chiar asa usor. Acasa e aproape imposibil. Te sfatuiesc sa cauti o sala de sport in apropiere si sa iti cauti un antrenor personal, sau daca nu iti permiti atunci sa mergi la aerobic, banda, bicicleta etc.