| Keira12 a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru a slabii intr-o luna vizibil (5-10kg)? (nu vreau un regim strict, doar sport)

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu merg pe sportul facut de toate animalele si de noi de cand lumea alergarea 30 sau 60 de minute pe zi
si mersul pe jos in stil rapid 4 ore pe zi fara oprire e super
5 kg e foarte mult, de ce nu vrei o viata sanatoasa plina de sport si sanatate multi gandesc asa slabesc gata adio sport dar de ce fara sport nu am exista, fiecare celula face sport ca tu sa poti trai inima bate non stop oare pentru cine bate daca nu merita si ea sport, ma bucur ca esti vegetariana ma tenteaza sa fiu si eu dar nu stiu ce sa manc fructe manc multe dar cand mi foame ce sa manc tot fructe?

| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu : NU AI CUM.

Ce vrei tu = aberatii de copii mici

| Keira12 explică (pentru Cosmin86):

Srsly? vrei sa vezi ca pot? eu daca mananc 500 de calorii pe zi e mult (+ca sunt vegetariana). + facand sport 2 ore pe zi voi da jos mai multe calorii decat am mancat. ce spui? nu se poate?

| RexCuParuCret a răspuns (pentru Keira12):

Pentru ca e IMPOSIBIL.
Timpul e prea scurt!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Keira12):

Nu spun ca nu dai jos, dar nu cat vrei tu.

da jos 10 kg de grasime intr-o luna sa vezi cum atarna pielea pe tine ( asta daca tu chiar o sa reusesti, ceea ce ma foarte indoiesc )

Răspuns utilizator avertizat
| Toxyku a răspuns:

Pai uite : Te duci in fiecare dupamiaza pe terenul de fotbal si alergi pana nu mai pori, dupa faci o pauza mergand 1-2 ture si incepi iarasi.