| ralfy123 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru piept acasa? Daca se poate si un site.

7 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Flotarile,dar fa-le cu o greutate in spate care nu iti permite sa faci mai mult de 12 repetari ca sa cresti cat de cat.

| Cristi2YO a răspuns:

Incearca fotari, sau improvizeaza-ti o banca si impinge hatere, daca nu ai, fa flotari. Bafta!

| whein1991 a răspuns:

Daca vrei un piept mare iti recomand sa faci flotari cu mainile departate, sau daca te duci la sala pentru piept iti recomand sa impingi bara din plan drept dupa impingi bara din plan orizontal si la final faci fluturari cu gantere