| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
La sala ce exercitii imi recomandati pentru piept?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Marius1985 a răspuns:

Http://steroizi.ro/antrenament/exercitii.php ai aici exercitii pentru toate grupele musculare. Daca esti nou la sala, fa intai cu greutati foate mici pana inveti miscarea, si fa si exercitii cu greutatea corpului, gen flotari.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog sa mi aratati si niste poze ca habar n am ce zice ti acolobig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Marius1985 a răspuns:

In ordinea importantei: Impins din orizontal cu haltera, impins din diferite planuri cu gantere sau haltera, fluturari cu gantere, exercitii la aparate.

| sergiu2525 a răspuns:

Flotari cu bratele larg deschise si tractiuni cu bratele in fata.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sergiu2525):

Tractiuni? chiar ca esti nestiutor laughing