| AlienGod a întrebat:

Ce exerciții pentru triceps recomandați?

Răspuns Câştigător
| TheStrategist a răspuns:

Flotările sunt foarte bune pentru triceps, piept și umeri. Dacă ești începător vei vedea diferențe după ce începi să faci flotări. Găsești pe YouTube videoclipuri cu mai multe tipuri de flotări.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar ai dat funda unui inteligent. Flotari la paralele(NU flotari ''clasice'', doar varianta cu coatele pe langa corp lucreaza tricepsul pe planul unu, restul au pieptul pe planul unu), impins cu priza ingusta, helcometru triceps, skull crushers etc