| xSwearr a întrebat:

Ce exercitii pot face acasa pentru bicepsi mari? Am 15 ani. Uitati cum arat acum : https://imgur.com/a/VtPP7

Ce as mai putea adauga in plus? Sau e suficient?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Bicepsi mari acasa? aberatie de copil mic...

1. baga 3-4 fripturi pe zi ( +oua, migdale, nuci, branzeturi, etc., TOATE ZILNIC )

2. SALA de 3-4 ori pe saptamana, unde te antrenezi la rupere, pana tremuri!

Asa faci bicepsi (si alti muschi) mari. Restul sunt glume proaste si aberatii.

| siriusblack98 a răspuns:

Daca nu stim ce exercitii faci deja, cum am putea sa iti recomandam altele?

| JackR a răspuns:

Ti-ai scos crengutele la soare?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Păi cum adică ce as putea sa adaug sau e suficient? Prezinta-ti antrenamentul, plus ca pentru brate mari ai nevoie de triceps (2/3 din brat e tricepsul).

| confiturix a răspuns:

(nu am putut vedea poza)
Nu exagera cu bicepsii, fara sa lucrezi si la alti muschi. Daca nu exersezi tricepsii la fel de mult pe cat o faci cu bicepsii arata cringe.
Ai putea sa faci si exercitii de suptiere a taliei. Cauta pe yt de ce sunt importante genul asta de exercitii.

| NuContNumele a răspuns:

Antebrat foarte mic, nelucrat. Pot sa pun pariu ca la sala faci doar piept/biceps/triceps. Cauta pe Youtube, daca ai facut asa mare prostie, iti obosesti muschiul si mai cresti la anul...