| Georgestaff08 a întrebat:

spuneti-mi niste exercitii pentru brate pe care le pot face acasa(in special pentru bicepsi) dau funda promit

Răspuns Câştigător
| Crisboss1234 a răspuns:

Eu fac in felul urmator: Ia doua sticle de juma de litru si umplele cu apa, fa ridicari cu ele timp de o ora apoi fa cu doua de un litru o juma de ora. Daca ii vrei foarte bine facuti incearca cu doua de 2 litri timp de o ora. Nu uita poti face cate vrei ori pe zi ori pe saptamana. Sper ca te-am ajutat paaaa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Crisboss1234):

Sigur faci bicepsi cu 2 kg amarate, apuca-te de sah

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Sau de flatari laughing

4 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Pentru triceps:http://www.youtube.com/watch?v=547iye-K8S4 min 13.00
pentru biceps: daca ai un ghiozdan vechi poti sa improvizezi o gantera si sa il umpli cu pietre sau cu nisip!