| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii pot face pentru intarirea muschilor pectorali,ii am cam moi probabil si de la greutate, dar vreau sa fie mai tari..am auzit ca flotarile ajuta, dar vreau sfaturi si de la voi tongue

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai la sala poti face ca lumea.

Acasa cam pierzi vremea, dar daca vrei sa incerci :

- flotari normale
- flotari diamant
- flotari cu picioarele ridicate
- flotari cu mainile apropiate

Si cu greutate pe tine, sa faci maxim 10 repetari ( poti peste 10, maresti greutatea ).

Fa asa o data la 3 zile si mananca proteine ( carne, peste, branza, oua )

| Awesoman a răspuns:

Pai da, flotarile, daca esti la inceput iti recomand sa faci vreo 100 de ridicari cu un obiect care nu are mai mult de 2kg. Eu asa am inceput. Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Awesoman):

Esti doar un copil mic, nu?