| Justme12344321 a întrebat:

Ce exercitii recomandati pentru slabit la picioare (zona de sus), am picioarele mai masive, si nu stiu ce exercitii sa fac (acasa sau la sala) pentru a avea picioare mai subtiri?

2 răspunsuri:
| addicted4judo a răspuns:

Ideea sta in felul urmator, pentru slabit sunt exercitii de cardio, unde transpiri peste tot si slabesti dupa cum iti este felul, adica la fiecare persoana depinde de metabolism.
Eu te sfatuiesc sa incerci sa faci exercitii speciale pentru zona pe care vrei sa o slabesti de grasime, adica, de exemplu cauti pe Youtube Glutes exercises ( https://www.youtube.com/watch?v=0rw1z_7uWlM )
Bafta si baga mare
ps : incearca sa faci mai multe repetari cu greutati mai mici.