| Anonymus3000 a întrebat:

Ce fel de cotiere imi trebuiesc ca sa joc fotbal ca mi-am luxat cotul si acum vreau sa port cotiere sau fasa elastica? Deci ce e mai bun fasa elastica sau cotierele? Daca cotiere atunci ce fel de cotiere De skateboard?

Dau funda

Ps: Acum am ghips da o sa il scot marti si vreau sa ma protejez cand joc fotbal
ps2: Stiu ca trebuie sa stau cateva saptamani fara sport si asa o sa fac da dupa aia vreau sa ma protejez in continuare

1 răspuns:
| vlad_4846 a răspuns:

La fotbal nu iti trebuie asa ceva.
poate er fi mai bine sa te joci cu papusile!