| Anonymus3000 a întrebat:

Care e mai bun dupa o luxatie la cot cotierele sau fasa elastica vreau sa si argumentati si daca ati ales cotierele ce fel de cotiere imi trebuiesc de skate sau ce fel de?

Ps: Am luxatie si am mana in ghips da intreb ce sa port atunci cand fac sport

Ps2: Stiu ca trebuie sa stau cateva saptamana fara sport

2 răspunsuri:
| alina_9423 a răspuns:

BUna. cel mai bine este sa porti fasa elastica, iti tine cotul fixat f bine iar atunci cand o sa isi revina poti purta o perioada cotiera.mergi la farmacie si cere fasa elatica.multa sanatate

| Whisper_7948 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un doctor si iti pune el si fasa elastica corect.