| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de exercitii ar trebui sa fac si cate sa mai pun niste muschi pe mine?
Am 12 ani.sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| Robert_6755 a răspuns:

Flotari, abdomene, genoflexiuni - o zi fiecare.De exemplu:
luni - flotari
marti - abdomene
miercuri - genoflexiuni
joi - pauza
vineri - flotari
sambata - abdomene
duminica - genoflexiuni
Iti recomand sa faci in serii ( cam 10), in timpul zilei ( faci 30 dimineata, 30 mai tarziu, si tot asa, pana ajungi la 10 serii).

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Exercitii de gatuit cocoselu', dar ai grija ca ce e mult strica

| roormaf12 a răspuns:

Ai incercatlaughing?

| Kadoom a răspuns:

Benny, ce ai cu copilul? pentru varsta ta e bine sa faci flotari si tractiuni la bara (Gasesti u o bara pe undeva ) si in cazul in care vrei sa faci si muschi abdominali, fa 3 seri de 30 de abdomene pe seara (si dimineata daca ai timp ) si nu in ultimul rand mult somn. Ca sa se dezvolte muschiul ai nevoie de multa odhina. Sper ca te-am ajutat. Succes

| robymic60 a răspuns:

Eu am facut vreo 4-5 luni inot...si apoi am jucat fotbal foarte des cu prietenii...asa am facut muschi si la maini si la gambe [picioare]

| KappaK a răspuns:

...lasa asta o sa ai timp, traieste-ti copilaria