| alexbera02 a întrebat:

Ce fotbalist credeti ca va castiga balonul de aur anul acesta?

10 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Ronaldo.
chiar daca personal nu-mi place.

| alexbera02 explică (pentru ReiVaN):

De ce crezi ca Messi nu va mai castiga si anul asta?

| ReiVaN a răspuns (pentru alexbera02):

A avut un an slab si a fost accidentat destul de mult.
nu i-a iesit nimic pe la nationala si Barcelona n-a facut o figura frumoasa nici in ucl.
nici messi nu imi place btw.

| alexbera02 explică (pentru ReiVaN):

Nici mie.mersi pentru raspuns.Mai vad cum stau lucrurile si in proportie de 70% ai funda.

| alexs99 a răspuns:

Cristiano Ronaldo, a avut un an senzational, chiar daca nu a castigat nimic cu echipa de club, a fost un jucator determinant in evolutiile lui Real Madrid, marcand foarte multe goluri.De cand a venit la Real are o medie de 1 gol/meci.Messi a fost mai mult accidentat, iar Ribery nu mi se pare un jucator care sa castige Balonul de Aur.Chiar daca a castigat tot ce se putea cu Bayern in afara de Supercupa Germaniei, in multe momente nu mi s-a paraut cel mai bun jucator al bavarezilor.Dar totusi simt ca nu va castiga Ronaldo, Ribery avand-ul in spate pe Platini.
Sarbatori fericite si un An Nou plin de impliniri!

| florynmondialul a răspuns:

Cristiano bineinteles! ailalti sunt pe langa anul acesta!

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Adi Mutu

| wint3rfight a răspuns:

Eu zic ca, Cristiano Ronaldo. A fost bun anul asta.

| ADR111 a răspuns:

Ronaldo. happy

| 94Popa a răspuns:

Cristiano Ronaldo