| Rokket a întrebat:

Ce inseamna sa joci in play off

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

1.ultima etapa inainte de inceperea grupelor uefa champions league sau europa league
2.in unele campionate(belgia, olanda.) in play off joaca primele 5 clasate pentru titlu dupa ce s-a incheiat campionatul, la fel si ultimele echipe care joaca pentru evitarea retrogradarii

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna sa joci pentru castigarea titlului de campiona. Numai bine!

| Darion a răspuns:

Sa joci in play off inseamna sa joci 2 etape tur-retur cu o echipa pentru a castiga calificarea intr-o anumita cupa... probabil ca te referi la fotbal! FUNDITA?batting eyelashes