| bombonel23 a întrebat:

Ce inseamna victorie siguraa la pariuri?

9 răspunsuri:
| bangau91 a răspuns:

Iti dau un exemplu : Barcelona impotriva oricarei echipe din lume... Daca pariezi pe Barcelona e victorie sigura big grin

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Siretlic[Mita]

Răspuns utilizator avertizat
| cristi767 a răspuns:

Victorie sigura la pariuri nu exista. Sigur ai inteles tu bine? Pentru ca exista un anumit sistem de pariuri, denumite surebets sau "pariuri sigure", unde prin niste calcule poti obtine un venit sigur la anumite meciuri. Si asta fara sa aiba importanta cine castiga.
Poti citi mai multe despre asta aici: http://pariuri.org/strategii-pariuri-sigure-sure-bets.html

| Bez3a a răspuns:

Sa te bazezi pe aceea echipa si sa fi sigur ca nu poate pierde

| Lukiano a răspuns:

Depinde la ce te referi cand spui victorie sigura? Daca vorbim despre victoria sigura a unei echipe, acest lucru este posibil doar prin intelege intre echipe (blat).
Exista insa castigurile sigure din arbitraj sportiv, adica din diferentele de cote de la diferite agentii sportive. Se mai numesc sure bets, adica pariuri sigure. Exista si siteuri specializate care se ocupa cu detectarea sure bets cum ar fi: http://www.oddsportal.com/sure-bets/ sau http://www.surebets.ro/.
Castigurile nu sunt extraordinare, ele situandu-se intre 1% si 10% din suma investita.
Sunt la mare moda in Marea Britanie dar nu numai. Pana si fondurile de investitii investesc in aceasta forma de pariuri.

| pyr a răspuns:

Sa vezi in viitor :))
Acum serios, nu exista asa ceva. In schimb exista o gramada de tepari care incearca sa iti vanda un sistem sigur(ca daca nu e sigur nu l-ai cumpara).
Unii tepari putin mai inteligenti (da nu cu mult :D ) incearca sa iti vanda un sistem probabilistic in majoritatea cazurilor cuplat cu un management al banilor de tip martingale.
http://en.wikipedia.org/wiki/Martingale_(betting_system)

| Bog a răspuns:

Sault! Am un sistem de parirui (bazat pe frecventa pariurilor castigatoare in raport cu cele necastigatoare)prin care obtin intotdeauna profit constant. Daca te intereseaza, te astept sa colaboram pe bog_greeneyes@yahoo.com Mult succes!

| thekillercatalin a răspuns:

Victorie sigura la pariuri inseamna: sa zicem o echipa de fotbal contra alta si tu stii sigur ca una dintre acea echipa va fi victorioasa si atunci pariezi pe echipa mai buna Bye Bye Bafta