| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei ce joaca la pariuri,la fotbal.ce inseamna cand pui x, 2 sau 1, x (nu 1x sau x2 pentru ca asta stiu ca inseamna victorie gazde sau egal si victorie oaspeti sau egal) si da cate o cota pentru fiecare adica si pentru 1 si pentru x sau si pentru x si pentru 2? ...asta e la stanleybet nu stiu daca e si la alta agentie de pariuri.ms anticipat

2 răspunsuri:
| Bumbar a răspuns:

Mancheser United-Chelsea, x=egal, 1=bate Manchester(asa ar trebui), 2= bate Chelsea(doamne feri') si este o singura cota pentru 1x, 12 sau 2x

| mihai5 a răspuns (pentru Bumbar):

Tu nu ai inteles ca eu stiu care-i faza cu 1x si x2 dar este alta optiune la stanleybet cu 1, x si x, 2 si nu stiu ce inseamna.si iti dau un exemplu de meci fiorentina-as roma si arata cote pe bilet asa: 1.95/1 si 3.50/x...eu am pus asa pe un bilet dar nu stiu ce inseamna pentru ca am pus un bilet care l-am gasit la intamplare pe masa la agentia stanleybet si am zis sa-l pun si eu ca poate iese.si asta nu stiu ce insemna.