| hazard17 a întrebat:

As vrea sa stiu...la pariuri,mai exact la fotbal, cand se ajnge la penalty ce se pune victorie sau egal?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Deci tu poti pune orice (1, x, 2) dar se pune pana in min 90 daca ai pus 1 si iese 1 pana in 90min tia iesit meciu daca nu, nu asta e dar dupa min 90 nu se mai pune pentru biletul de la pariuri. Sper ca team lamurit

3 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Se pune exact rezultatul pana in min 90 dupa adica 105, 120, penaltyurile sunt pentru a decide castigatoarea

| hazard17 explică (pentru BracKMyhay95):

Pai de exemplu eu daca pun 1 si castiga echipa gazda si la penalty-uri inseamna ca e victorie sau daca pun x e bun...fiindca se termina egal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Da,asa e.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru hazard17):

Deci tu poti pune orice (1, x, 2) dar se pune pana in min 90 daca ai pus 1 si iese 1 pana in 90min tia iesit meciu daca nu, nu asta e dar dupa min 90 nu se mai pune pentru biletul de la pariuri. Sper ca team lamurit