| bbu2eugen a întrebat:

Ce mancare imi recomandati pentru seara a slabi? Ceva putine calorii normal dar nu am idee.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Ba nu conteaza ce mananci seara, poti sa mananci si fast food. Conteaza ce mananci pe toata durata zilei.
Trebuie sa fi pe deficit caloric ca sa slabesti.
Calorii intrate vs. calorii iesite. Daca numarul caloriilor iesite este mai mare atunci slabesti.

| bbu2eugen explică (pentru Goldenboy97):

Mersi frumos

| Goldenboy97 a răspuns (pentru bbu2eugen):

N-ai pentru ce, pentru informatii suplimentare poti sa te documentezi pe alte site-uri gen culturism.ro

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Salata de varza cu frunzulite de cimbru, tarhon, busuioc.

| AndreeyutzaMe a răspuns:

O sala din somon afumat, branza telemea cu verdeata, masline, salata verde, zeama de lamaie, ulei de masline si putina sare.