| Bucosul a întrebat:

Ce parere aveti daca vedeti un barbat la sala care isi lucreaza posteriorul?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nicio parere... E perfect normal si recomandat sa iti lucrezi posteriorul, chiar daca esti barbat. Postura va fi mai buna si eventualele dureri de spate se amelioreaza.

| Apokales a răspuns:

Trebuie antrenat pentru ca este cel mai mare muschi din corp si elibereaza o cantitate mare de testosteron prin aceasta, insa cred ca ar trebui sa nu se mai boom-boom in fund straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca mine, gay rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una.

| TheStrategist a răspuns:

Dacă își antrenează și toți ceilalți mușchi e foarte bine. Toți mușchii trebuie lucrați. Dar dacă își antrenează doar acei mușchi e o problemă.

| Cheo0S a răspuns:

Ca e gay.

| Pheone a răspuns:

Aici ți-ai găsit sa întrebi, astia au tufișul la coor