| AlinSiAtat a întrebat:

Ce parere aveti de combinatia : Creatina ( creapure ), citrulina si beta alanina, combinate cu apa?
Preferabil sa raspunda cineva care face sala sau e macar documentat minim in domeniu...

Răspuns Câştigător
| dolllll a răspuns:

Parerea mea este sa nu bagi nimic chimic in organism, asta daca vrei sa ai niste muchi bine definiti, santatosi, frumosi si de DURATA! cel mai bine este sa faci sala regulat sau ce exercitii faci tu, sa ai grija la alimentatie si odihna. si cu rabdare (doar asa) ai sa ai niste rezultate mai mult ca multumitoarewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru dolllll):

Sunt mai de durata cu creatina si altele de genul.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ia doar creatina, pe restul arunci banii.

| AlinSiAtat explică:

Fac sala de aproape 3 ani, nu am luat nimic pana acum insa m-am angajat si nu mai sunt la fel de odihnit in antrenament. Cineva mai experimentat mi-a cam bagat pe gat combinatia asta, eu voiam doar creatina.