| Claudiu15g a întrebat:

Va salut. Fac sala de aproape un an si as vrea sa iau niste creatina de la pronutrition (Creapure). A luat cineva? Ce parere aveti despre ea?

4 răspunsuri:
| thegame12 a răspuns:

Foarte buna dar sa bei multa apa si o iei 5 grame dimineata pe stomac gol inainte de masa si 5 grame inainte de antrenament>SUCCES

| Claudiu15g explică (pentru thegame12):

As vrea sa iau doar 5 grame pe zi, sa vad cum se comporta.

| thegame12 a răspuns (pentru Claudiu15g):

Da,eu am luat creatina monohidrata de la pro nutrition si luam 10 grame, o sa se cunoasca de la primul antrenament, o sa simti toti muschii mai umflati dar sa nu o iei in acelasi timp cu cafea ca micsoreaza efectele, poti incerca asa :iei in prima zi 5 grame demineata inainte de masa si bei 2 litri de apa pana la antrenament si inainte de antrenament mai iei 5 grame si mai bei apa dupa fiecare serie eu asa am facut si a mers super, acum depinde si de corpul fiecaruia ca suntem diferiti dar de la atata apa bauta o sa urinezi mai mult

| BLADEMATE99 a răspuns:

Cea mai proasta creatina de pe piata, nu iti recomand. Pentru rezultate incearca ceva de la ON sau Weider.